Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxi okostelefonok...

A samsung galaxi okostelefonok tényleg nem jó fajták?

Figyelt kérdés

Nokia lumia 520-om volt és eladtam,mert venni akartam egy nokia 737 vagy 820-t de sehol nem volt és vettem egy samsung galaxi-t. De mindenki azt mondja,hogy jól tettem,hogy eladtam a nokiát,mert a nokia lumiák nem a legjobb készülékek,de hogy samsung galaxi duos készüléket vettem azzal is nagy butaságot csináltam,mert egy év múlva tönkremegy ,tiszta ramaty lesz,lelassul a net stb. Azt is mondták,hogy sony-t vagy hauwei-t kelett volna venni ,mert ezek jó készülékek.


A samsung galaxi tényleg nem volt jó választás?


[link]

Ilyen mint ez,csak az egyém nagy 5,1 " kijelzős.



2014. dec. 14. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nem jó.

Hardveresen nincs velük különsebb baj, szoftveresen viszont kukába való.

Ronda, lassú, akadozós, X idő után még jobban lelassul, stb.

2014. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak jó tapasztalataim vannak a Galaxy-kkal, több is megfordult már a családban. Pl Wonder, Tab3, S3 mini...

Azért lassúak, mert a Samsung egy csomó felesleges alkalmazást telepít rájuk. Én rögtön lebutítom, azaz sallangmentesítem a Samsungjaimat. További előnyük, hogy elég széles fejlesztői közösség kovácsolódik mindegyik köré (XDA), köszönhetően az eladott magas példányszámnak.

Tehát ha szeretsz ROM-okat próbálni, testre szabni, akkor jó választás.

Ha készen szeretnél kapni (miért is ne) egy stabil operációs rendszerrel ellátott telefont, akkor mást válassz.

Remélem segítettem.

2014. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem soha nem volt bajom velük,sőt családban senkinek nem volt baj vele.
2014. dec. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
telefonálni tökéletes szerintem .
2014. dec. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Én rögtön lebutítom"


Nem nevezném lebutításnak azt, amikor jobbá teszed.

2014. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Itélkezni konnyű.. Elmondanám h kozeli ismerosomnek vam 4 telefonboltja .. egy telenor egy nokia egy olyan amiben minden fajta keszuleket arulnak es egy ahol tabokat ill. Laptopokat.. na.. az o ill. Sok masember velemenye hogy az iphone a legszarabb.. nokia androidrendszere se tul jo.. a samsung talan a legjobb.. prestigiok is jok.. lg.. hat nem a legjobb de nincs veluk sok baj.. nekem sam. Galaxy s4 minim van, es teljesen jo!!
2014. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!