Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet egy zeneszámot,...

Bandi 113 kérdése:

Hogy lehet egy zeneszámot, vagy hangot állandóra beállítani a telefon csengő- illetve jelzőhangjaként?

Figyelt kérdés
ha rányomok a dalra és beállítom akkor csak addig marad beállítva amíg le nem választom az SD kártyát, vagy rá nem csatlakoztatom a gépre, ezt hogy lehet orvosolni?

2014. dec. 14. 21:00
 1/9 A kérdező kommentje:
a telefon egy alcatel one touch c a kernel verzió 2.3.6
2014. dec. 14. 21:06
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy tudod megoldani, ha átmásolod belső memóriára a zenét, de azt már ne tőlem kérdezd, hogy hogyan, nem érdek a droidhoz :)
2014. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezeket a mappákat hozd létre a telefon tárhelyén, ha nincsenek!

media/audio/alarms

media/audio/notifications

media/audio/ringtones

vagy csak:

alarms

notifications

ringtones


Arra valók, hogy ide kell bepakolni az adott alkalmazás hangfájljait. Tehát az ébresztőnek az alarmsba, a csengőhangot értelemszerűen a ringtones-ba, értesítéseket a notifications-be kell kerülni.

A beállításokban pedig már ki is választhatod a kívánt csengőhangot, ill. SMS jelzőhangot.

2014. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a telefon tárhelyét hogy érem el? csak az SD kártyához férek hozzá :(
2014. dec. 14. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:

A telefon tárhelyét is SD kártyaként látja a rendszer. Ilyenkor a kisebb sorszámú a telefoné.

Total Commander alatt Pl: SD-kártya és SD-kártya (2) közül természetesen az első.

Ha erre teszed a hangjaidat, nem baj ha leválasztod a külső SD-kártyát.

2014. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha így lenne akkor már megoldottam volna, a gond az h a számítógép nem ismeri fel csak az SD-t
2014. dec. 14. 21:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Total Commanderen én éppen az Androidos verziót értettem. Letölthető a Play-ről.

Az érdekes, hogy csak az extra SD kártya látszik.

Ha azt kiveszed, akkor egyáltalán semmilyen tárhelyhez nem férsz hozzá? Ilyennel még nem találkoztam.

2014. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gépen keresztül nem fog menni, azt csak telefonon tudod valami fájlkezelővel, mint pl. a total commander, ahogy az előttem szóló írta.
2014. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és ott van valami jelölése a mappának ami nem a kártyán van hanem belső memórián?
2014. dec. 15. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!