Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy S3 mini VE telefonról? Akinek van/volt.

Figyelt kérdés

Nekem annyi a fontos , hogy lehessen rajta HD-ben nézni videókat (sorozatokat, filmeket), valamint legyen első kamerája. Alkalmazásokat csak Instagram, Snapchat, Ask, szótár, Tumblr, Facebook meg ilyen alapokat szeretnék letölteni. Játékokat csak egyet-kettőt. Kb olyan 2 és fél évet/hármat kéne kibírjon.Aztán tudok venni drágábbat is, de most egyelőre csak ezt engedhetjük meg , ez van olyan árban. (Valamint ez lesz az első androidos telefonom , eddig Wave 575-öm volt, azzal nem sok mindent lehetett csinálni, csak Facebookozni.)

17/L



2014. dec. 14. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy nagy kupac sz.r. Finoman fogalmazva!

Inkább Lenovo A328

2014. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Neked van/volt? Megindokolnád kérlek, hogy miért sz@r?

Megnéztem amit javasoltál, fekete színben lehet kapni, nekem kicsit férfias viszont kicsivel olcsóbb. (nem tudom miért, de ragaszkodom a Samsung márkához.a többitől kicsit odzskodom- vagy hohy írják/mondják) :/

2014. dec. 14. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ne ragaszkodj a csámcsunghoz! Egy tartalmas világ nyílhat ki előtted!

2014. dec. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A visszajelzésem első felére is válaszolnál? Az érdekel igazán, az indoklás.
2014. dec. 15. 05:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz a Samsunghoz akkor az Ace 4 sokkal jobb válsztás volna.
2014. dec. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekünk nagyon nem jött be a samsung! S3 minink van. Kikapcsolja állandóan. Ha leveszem a töltőről kikapcsol azonnal. Galaci s advence szintén egy kalap szar! Állandóan kifagy, kikapcsol! Soha többet samsung!
2015. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!