Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jobban megérné karácsony után...

Jobban megérné karácsony után új mobilt venni?

Figyelt kérdés

Látom hogy mindenhol most akciózások vannak, de tavaly karácsony előtt vettünk egy tv-t 110-ért, karácsony után 1-2 héttel ugyan az a tv már csak 70 volt. Telefonoknál is van ilyen áresés? Mert ha igen, akkor inkább karácsony utánra időzítem a vásárlást.


Eddig nem igazán nézegettem a telefonokat, mert 6 éve ugyan az van és nem foglalkoztam vele, úgyhogy ha valaki nagyon unatkozhat, akkor mondhat nekem valamit úgy 50-60 ezer forintig bezárólag ami szerinte jó.



2014. dec. 14. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Moto G, ennyiért ez a legjobb, pont.

Bár ha a WP8-as mobilok tetszenek akkor még szóba jöhet egy-kettő, de Androidosok közül Moto G a legjobb, és a többivel ne is foglalkozz.

2014. dec. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és ez itthon szolgáltatóktól nem kapható, GSM boltoknál meg nem igazán szoktak akciók lenni, szóval ez most is 60k, karácsony napján is 60k lesz, és karácsony után is 60k lesz.
2014. dec. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez megbízható hely. És a Motorola Moto G a középkategória koronázatlan királya!

2014. dec. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Expansys-ról ~3 ezerrel olcsóbb (mondjuk 5% ide vagy oda már nem számít).
2014. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok arról, hogy karácsony után vegyem inkább? Valamelyikőtök szokta nézegetni, hogy ünnepek után hogy alakulnak az árak?
2014. dec. 15. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem nagyon fog mozogni!
2014. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!