Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra olyan jó progik,...

Androidra olyan jó progik, amihez nem kell adatokat megadni?

Figyelt kérdés

Billentyű háttér, téma, olyan zenelejátszó, aminél szintén tudok hátteret állítani... meg sok minden érdekelne. Eddig csak olyat találtam, amihez mást is le kellett tölteni, az viszont meg kért már adatokat.


A facebookos candy crush játékkal nem lehet androidon játszani? Ha ige, akkor csak a facebook alkalmazással? Mert az is minden adatot kér.. van olyan facebook alkalmazás, ami nem kér ilyesmit?



2014. dec. 15. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Le lehet tölteni külön azt a játékot playről. Nem kell hozzá Facebook alkalmazás. No meg azon keresztül a játékok se jönnek be.
2014. dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs miről beszélsz, mégis milyen az a program, amihez mást is le kell tölteni?

Felmész Play-re, leszeded az alkalmazást, kész. Nem létezik kb egyetlen olyan program sem, ami addig nem indul el, amíg nincs meg egy másik alkalmazás.

2014. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, telepítettem. Amikor rákattintok az alkalmazásra, azt írja hogy download... és egy másik program neve is oda van írva, mintha az kéne hozzá, vagy mintha ez csak egy kiegészítője lenne amit letöltöttem.
2014. dec. 15. 13:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat az is, meg az is, hogy a számára szükséges fájlokat letöltse pl. valamilyen adatbázist.
2014. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
PL keyboardot akarok letölteni, telepítem, utána meg kiírja hogy töltsem még le hozzá a go keyboardot pl.... ami meg minden adatot elkér.. nem találok egyet sem ami magában működik.
2014. dec. 15. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet valami kiegészítő csomagot töltöttél le ami nem megy az alap go keyboard nélkül.

Meg mi az, hogy sok adatot kér?

2014. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vannak progik amiknél azt írja hogy nem kér különösebb hozzáférést. Van, ami még az smshez is meg a telefonhoz, és a telefonban található fiókokhoz, képekhez is kér hozzáférést. Nem beszélve azokról, aik pontos helymeghatározást kérnek, wifi adatokat, meg konkrétan oda van írva hogy fel is használhatják az smseket, a telefon hozzáférésen belül meg azt is írja hogy költségekkel járhat. Talán csak nekem kéri ezeket, senki másnak? 1 dbot nem tudtam letölteni! Igen, mert mindhez kellett volna az az alap, ami elkéri ezeket az adatokat. Ugyanez van a facebookos alkalmazásnál is és a candy crushnál is.
2014. dec. 15. 20:03
 8/9 A kérdező kommentje:
1 db mozgó hátteret tudtam csak letölteni, ami adatok kérése nélkül egyből működött, de attól meg befagyott az egész telóm, szóval csak sima téma kéne ami a menü ikonok mögött is van, nem csak háttérként. Meg jó lenne a zenelejátszóhoz is téma és a keyboardhoz is. Ez a telefon 4 éves samsung galaxy mini, amikor még anno töltöttem le rá a játékokat nem kért ilyen hozzáféréseket, csak maikor frissíteni akartam régebben, akkor látom hogy újabb adatokat is elkér.
2014. dec. 15. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire beszari vagy, akkor kb semmit sem fogsz letölteni, mivel ezekre a működéséhez szüksége van a programoknak.

Mégis, hogy a tökömbe akarsz egy billentyűzettel SMS-t írni, hogyha nem adsz hozzáférést az SMS-ekhez????

Gondolkodjáááá máááá!!

2014. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!