Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 tapasztalatok?

Samsung Galaxy S4 tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen telefonja van írjon róla véleményt, tapasztalatokat! [link] ezt a fajta S4-et szándékozom megvenni, mit gondoltok?

2014. dec. 16. 10:46
 1/4 anonim válasza:

Én meg vagyok vele elégedve teljesen, eddig nem nagyon volt különösebb problémám, azon kívül hogy az android néha rakoncátlankodik. Nagyon ritkán játszom vele, de nem igazán akasztotta meg amit eddig próbáltam. Telefonhoz képest szerintem szép képeket és videókat lehet vele csinálni. Gps-ként is sokat használom az is teljesen jól működik. Szóval én nem mondhatok rá tulajdonképpen rosszat, kiszolgál rendesen.

Még annyi, ha ilyet veszel szerintem vegyél hozzá mindjárt egy sd kártyát is, mert az a 16Gb tárhely amivel reklámozzák, valójában csak 8Gb szabad helyet jelent...

2014. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én imádom, soha semmi bajom nem volt még vele. :)
2014. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túlárazott. LG G2, Nexus 5, Xiaomi Mi3, Honor 6 milliószor jobb vétel mint az S4.
2014. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S5
2015. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!