Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a feloldómintát....

Elfelejtettem a feloldómintát. Mit tehetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb. egy éve vettem egy új telefont, a régit beraktam szekrénybe. Most úgy adódott, hogy szükségem lett rá, és mikor bekapcsoltam, kérte a feloldómintát. De én már totál elfelejtettem hogy mi volt az. Oké hogy ilyenkor resetelni kell, mert nem bánom ha elveszik róla minden adat, de azt hogy kell csinálni? Szervizbe nem tudom vinni, mert azt sem tudom hol vannak a papírjai. Köszönöm!

2014. dec. 16. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
segítene ha tudnánk a telefon típusát
2014. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szervizbe nem is kell elvinni. Ez miatt a semmiért újratelepítették és elkérték érte a rohadt magas árat. Ide elég egy Recovery Reset is, amit házilag sem veszélyes megcsinálni, csak nehogy félrenyomj. De a telefontípus jó lenne mert akkor részletesebben le tudnám írni.
2014. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az egész szöveg azért elég átlátszó volt...
2015. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!