Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4.1-re hogyan lehet...

Android 4.1-re hogyan lehet feltelepíteni az android 4.4-et?

Figyelt kérdés
Van egy Sony Xperia P telefonom, nagyon erős telefon, és elég jó teljesítményű, csak sajnos nem tudom miért,nem adnak ki rá újabb frissítéseket, már ez a 4.1-es az utolsó. És azt szeretném kérdezni valamelyikőtök tudna-e ebben segíteni nekem, hogy hogyan lehet a telefonomra rá rakni a legújabb frissítéseket? Előre is köszönöm a válaszotokat.

2014. dec. 16. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindjart 3 eves telefon, lehet, hogy eros de a KitKat mar nem futna rajta olyan. +3 evig mar csak a nagyon felso kategorias telokat tamogatjak, azokat sem mindet. Nincs miert ezen meglepodni. Ellenben ilyen custom romokat valoszinuleg lehet ra rakni, itt talalsz infokat: [link]
2014. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én azzal a nagyon erős dologgal inkább nem jönnék elő. Azért nem jön rá frissítés már, mert:

1. Nincs a telefonban található SoC-hoz driver. És nem is lesz.

2. Egy olyan telefonról beszélünk, ami már megjelenésekkor is középkategóriás volt.


Lehet van rá 4.4, de hogy nyűg használni, abban biztos vagyok. Ettől függetlenül keress rá: CyanogenMod

2014. dec. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 17. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!