Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy mobil wifi készülékem...

Lilianna63 kérdése:

Van egy mobil wifi készülékem amire a telefon nem tud rácsatlakozni. A gyári beállításokat is visszaállítottam letöltöttem néhány alkalmazást. Amikor újra csatlakozni próbáltam megint nem sikerült. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

vodafone mobile wi-fi R209-Z

Sony Xperia GO



#okostelefon #mobilWi-Fi
2014. dec. 17. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Egész pontosan mi a gond?


Milyen beállításokat használsz?

2014. dec. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugye elolvastad a használatit és beállítottad?


[link]

2014. dec. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet, hogy én ehhez analfabéta vagyok, de mivel nem ez az első ilyen készülék a boltban kipróbáltuk és a telefonomon kívül minden más rá tud kapcsolódni.

A gond az, hogy megtalálja de folyamatosan a hitelesítés, IP cím beszerzése, kapcsolat bontva jelenik meg. Ha véletlen kapcsolódik akkor utánna egy pillanat múlva bontja.

2014. dec. 17. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt nekem is csinálta.

gyári visszaállítás után beírtam, amit kellett, állandóan elutasított, ledobta..

sajnos nem figyeltem eléggé, de egyszercsak létrejött a kapcsolat, azóta nem babrálom..

türelem, én vagy ötvenszer próbáltam a laírás szerint..a franc se érti, de van ilyen...

2014. dec. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!