Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az op3n dott telefon szép...

Az op3n dott telefon szép képeket csinál?

Figyelt kérdés
Megőrülök attól , hogy sehol nem találok adatokat arról, hogy milyenek a telefonok kamerái, szenzorai, mindenhol csak a mpx-elt írják. Ami engem kifejezetten nem érdekel mivel tájképeket nem fogok csinálni. Van erről valami infoja valakinek vagy tapasztalata?

2014. dec. 17. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

A topikját itt találod, szerintem az árához képest jó képeket készít:

[link]

2014. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
[link] ilyen képeket csinál. Lehet hogy gépen nem olyan szép mert ott még nem néztem. Viszont telefonon vissza adva nagyon szép. Mondjuk egy 30 ezres telótol nem kell sokat várni. Na meg vannak drágább telefonok amik ugyan ilyen vagy ennel rosszabb képeket csinál. Meg azt hiszem ezt 4mpx-en csináltam. De amúgy a tecsóban meg lehet nézni.
2014. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem az van és imádom, nagyon szép képeket lehet csinálni vele.
2015. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!