Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel mobiltelefon véleménye...

Alcatel mobiltelefon vélemények, tapasztalatok? Konkrétan: ALCATEL onetouch POP 2

Figyelt kérdés

Ez úgy látom eléggé új a piacon.Nem találtam magyar oldalon véleményeket,teszteket.Általában mennyire használhatók az Alcatel telók?Mennyit bírnak? Vennétek ilyet ?

[link]



2014. dec. 17. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Alcatel 990 volt az első andoridos okostelefonom, maradtam is az alcatelnél, most Pop C7 van, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha új telefont fogok venni, (Bár nem valószínű) akkor én Alcatel-ba gondolkozom. Mivel nagyon bevállt!
2014. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MobilTudor ***** válasza:
Nálunk van ilyen a családban, 16e körül volt a Tesco Mobile-nál, teljesen rendben van ezért az árért.
2014. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Külföldi oldalakon találtam infót,és a Youtube-on videókat.

Kipróbálom. Köszönöm.

2014. dec. 19. 00:23
 4/4 Module válasza:
Nekem is POP2 van,hardveresen elég jó,a kijelző gyengécske,de ennyi pénzért(21e)szerintem simán megéri
2016. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!