Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG, HTC vagy Samsung a jobb?

LG, HTC vagy Samsung a jobb?

Figyelt kérdés
Szülinapomra szeretnék egy telót de nem tudom hogy LG, HTC vagy Samsung legyen. És az LG G3 az jobb lehet mint egy HTC ?

2014. dec. 17. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
htc tűnik el a süllyesztőben, samsung is zuhan, lg tartja magát, ha hosszú távra keresel telefont ne ezek közül válassz, vegyél iphone-t
2014. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Ezek márkák, nem telefonok.
2014. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WictoriaP0 válasza:
samsung galaxy S3-at leejtettem szerencsétlenül 1 m magasbol (kezembol) es az erinto panelnek semmi baja fullosan mukodik! haverom Iphone-jat lelöktük véletlenül az ágyról (max 0,3 m) ugyan úgy esett kijelzővel lefelé és szarrá tört az egész kész vége be se lehetett kapcsolni. és még csak épphogy esett le szinte le fordult az ágyról... az IPhone 5s volt
2014. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én a HTC-t ajánlanám. nekem volt LG-m, fél évet bírt tökéletesen működni, azóta szenvedés a közös életünk :D a G3-at pont a napokban forgattam, akkora mint egy palacsintasütő. nem tűnik rossznak, de én nem vennék mégegyszer LG-t, kitudja ezek az újabb csodák hány hónapig tartanak..
2014. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek !
2014. dec. 22. 16:42
 6/6 anonim ***** válasza:
4# ezt, hogy "palacsintasütő" 2mm-rel nagyon S5-nél de nem is akkora... pl. Xperia Z2-Z3 ezek tuti azok! Hogy honnan venném? Osztálytársamnak is G3ja van összehasonlítottuk S5tel (enyém) de nem sok mm kell hogy egyformák legyenek... amúgy tényleg igazad van LG csak dobhatja magát! Szifon csak divatra való. HTC meg Samsung ezek jók. Azért nem vettem HTC-t mert nem tetszik.
2015. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!