Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Sony Xperia Z1-et...

Érdemes Sony Xperia Z1-et vagy Z1C-t venni?

Figyelt kérdés
Vagy jobban járok egy Samsung Galaxy S4-gyel vagy S5 Minivel?

2014. dec. 17. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Z1C >= Z1 > S4 > S5Mini


Tehát érdemes a két Sony közül választani.

2014. dec. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ment a zöld kéz. :)
2014. dec. 17. 15:46
 3/6 Wadmalac ***** válasza:
Ha bármelyik Sonyt veszed, mindenképpen vegyél hozzá dokkolót vagy a dokkoló aljzaton át töltő kábelt. Az USB vízálló kupakja az állandó nyitogatástól max. egy év alatt teljesen tönkremegy. A Z-mnél szinte napra egy év után vált le a kupakról a fél tömítőperem és utána csak a zsebpárától be is pirosodott a víz-indikátor.
2014. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az a dokkoló egy kiváló ötlet, szerintem mindenképpen vegyél ha Sony-t veszel! Nekem igaz, csak egy Xperia S-em van, de két után a sok nyitogatástól leesett a műanyag borítása majd az alatta lévő gumis cuccot pedig elkellett távolítanom, ami az S-nél talán nagy probléma, de egy vízálló telefonáll ha oda a nyitólapcucc akkor oda a vízállóság is. Amúgy én a Sony Xperia Z1C-t venném meg. Szerintem a két Sony jobb az általad felsorolt egyéb telefonoknál, és akkor meg már a Z1C, mivel ugyanakkora hardver jut a kisebb képernyőre, ergo erősebb. :)
2014. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#4-es válaszoló vagyok, lehagytam az elején, hogy 2 év után.
2014. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha sony-t veszel vigyázni kell rá nagyon mert könnyen bereped a digitizer. És nagyon drága a javíttatása!

Tapasztalatból mondom z1c tulaj vagyok.

Szilikontokban és egy matt fóliával volt a zsebemben, talán a kocsikulcs volt mellette de az se biztos mert nem emlékszem és berepedt.

Pedig vigyáztam a telefonra és soha nem dobáltam.

2015. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!