Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy ne bukjak le anyámék...

Hogy ne bukjak le anyámék előtt? (Bécsből telefonálni. )

Figyelt kérdés

Pénteken megyek ki Bécsbe egy fiúval, de ez anyuék nem tudják. Minden nap szoktunk beszélgetni, díjcsomagos vagyok, és sajnos otthonra érkezik a számla (amelyet természetesen mindig megnéznek).


Rajta lesz, hogy Bécsből indítottam, illetve fogadtam telefonhívást? Hogy a fenébe lehetne ezt kikerülni? Azt még mondhatnám, hogy pl. a főnökömmel kellett dumálnom, aki kinézett az adventi vásárra, de fordítva valahogy már nem működik...


T-mobilos vagyok.


2014. dec. 17. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ket igen egyszeru megoldas letezik:

1. Megmondod anyudeknak es nincs varialas.

2. Kikapcsolod a telefont arra az idoszakra, amig nem vagy az orszagban.

2014. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha kikapcsolom, nem német nyelven szólal meg a géphang? :D
2014. dec. 17. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát tényleg tisztább lenne ha elmondanad hogy mi lesz. De ha nagyon nem akarod csináld azt hogy még a határ előtt felhívod anyukádat hogy mindjárt le fogsz merülni, szóval nem tudtok beszélni. Kikapcsolod a telefonod, és kész.
2014. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
majd ugyis bevallod magadtol terhessegtesztel a kezedben...
2014. dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kikapcsolod, magyarul mondja be, hogy nem vagy elérhető...
2014. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért az igen felelősség teljes tudatra vall hogy nem osztod meg szüleiddel azt az információt hogy egy másik országba látogatsz... ha elmúltál 18 akkor meg nem kéne ezen aggódni, oda mész ahova akarsz. ha meg még nem múltál el, szüleid felelősek érted...
2014. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!