Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivan a samsung galaxy s2mel?

Mivan a samsung galaxy s2mel?

Figyelt kérdés

egy ideje olyan problemaja volt hogy nem fogta a toltest csak nagykn nehezen. aztan vlmelykk nap veletlen hagytam lemenni 1%ra feltettem toltore lement tolton 0ra es nemakart feltolteni nagyon nehezen sikerult elerni hogy feltoltson es ugyvoltam vele hogy elviszem megcsinaltatni a csatlakozot a telomban .. ki is cserelte a csavo elottem valami tartozeka volt neki es gyorsan kicserelte megbezte hogy tolt neki toltott.. en hazaertem ratettem az osszes toltesi lehetosegre nemtoltott csak azt mutatta de kozbe merult a toltes kozben.. az aksim is eleg gyenge mer bekapcsoltam 10percre es lement 6%ot de eddig nem volt igy egyaltalan.. mit tehetnek vagy csak az aksi meg a toltok ami problemas? mer a toltoim eleg roncsok mar agyon hasznaltam mindet

valaki segitsen


2014. dec. 17. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert sz.r
2014. dec. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!