Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud segíteni? Tegnap...

Valaki tud segíteni? Tegnap el lopták a telefonomat és le szeretném tiltatni, de van rajta még augusztusig hűség. Kell így fizetnem pluszban a részleteken kívül amit eddig is fizettem?

Figyelt kérdés
nekem úgy rémlik mintha lenne lopási díj..
2014. dec. 18. 06:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van is ilyen, szerintem csak akkor tudod érvényesíteni ha a rendőrség ad egy hivatalos iratot amikor nyomozás lezárult.

Bemondásra biztos nem lép semmit a szolgáltató és tovább kell fizetned az előfizetést ( de könnyen lehet - ha vásárolt kosntrukció olyan jelllegű -, hogy a telefon részleteit is továbbra is kell fizetned )

2014. dec. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így van, a havidíjat azt mindenképp fizetned kell, kivéve ha kötbér ellenében fel nem mondod a szerződést, de különben egy másik sim kártyát tudsz kérni ugyanazzal a számmal, szóval ezzel alapvetően nem lenne gond. a telefon törlesztője megint egy másik dolog lehet. ahogy az első is mondja, jelentsd be, ha még nem tetted, majd a jegyzőkönyvvel menj be a szolgáltatóhoz, ők biztosan pontosabban meg tudják mondani, mik a lehetőségek.
2014. dec. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tiltasd le, kérj új sim kártyát. A telefon gondolom androidos... ha hülye volt a tolvaj, és nem nyomott factory reset-et, a google account-odon keresztül tiltsd le.
2014. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A céget nem érdekli, hogy te használod, vagy eladod,összetöröd, vagy ellopják a telefonodat. Mindez a te magánügyed. A szolgáltató adott neked telefont feltételekkel. Neked azt teljesíteni kell.
2014. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!