Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem tudok zenet rakni...

Miert nem tudok zenet rakni az iPhone-omra?

Figyelt kérdés
Beteszem a zenet iTunes konyvtarba szinkronizalom meg minden amit kell erre azt irja, hogy nincs tartalom.

2014. dec. 18. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg iTunesból őket, ha már iPhonera volt pénzed.:D
2014. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbálgatom a DJ szakmát szóval van pár saját számom amiket szintén rá szeretnék tenni.
2014. dec. 18. 16:07
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Az a baj, hogy a telefonod, a szaros Apple-től van. Ennyi.

ezen kívül semmi más probléma nincsen. fogd magad, és add el, azt a retket, és vegyél egy Windows Phone-os, SOKKAL megbízhatóbb telefont, amivel jobban jársz. és még könnyebb is a kezelhetősége. de egyébként a szaros iPhone-odhoz van olyan app, hogy iTunes! azt letöltöd szépen, és azzal helyezed rá a gépedről a fájlokat. Csak azért tudom, mert az egyik barátomnak volt ájfosa meg iPod-ja, és iTunes segítségével meg tudtam csinálni... mondjuk ahhoz is kellett fél óra míg rájöttem a fostos apple logikájára... hogy miért nem lehet windows-os egyik mappából át a másikba dolgot csinálni!!! na mindegy.

2014. dec. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na takarodj innen az apáadba te nyomorék gechi aki ilyet ír az iPhoneról. Nincs pénzed egy normális telefonra aztán Nokiára vered a faszod.
2014. dec. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes, sokat segítő válaszodat, de tökéletesen meg vagyok elégedve az iFosommal. Nem tudom mi féle windows mappaáthúzós rendszerről beszélsz, mivel tudtommal windows phonen se lehet Zune nélkül semmit se csinálni. Bár amúgy sem. Továbbra is várom a kulturált segítő válaszokat.
2014. dec. 23. 04:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem a mostani telefonom előtt (Galaxy S4) iPhone 4-esem volt, többször is előfordult velem is akkor, hogy az iTunes nem akarta rárakni a zenét ha olyan kedve volt..erre én sem találtam megoldást.
2014. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!