Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 iOS 7.1.2 aktiválása...

IPhone 4 iOS 7.1.2 aktiválása sim nélkül?

Figyelt kérdés
Vettem, egy iPhone 4-et, külföldről származik, de nem tudom, hogy milyen szolgáltatónál van. iPodnak akartam használni, de nem tudom aktiválni. Akinek van tapasztalata, annak nagyon megköszönném, ha leírná, hogy hogyan lehetne hacktiválni. Mégegyszer: iPhone 4, iOS 7.1.2. Nem CDMA, hanem GSM. Kérlek a sértő hozzászólásokat mellőzd. Az a cél, ha belejutnék, megnézném milyen szolgáltató, az IMEI alapján, és ott kifüggetlenítettném.

2014. dec. 18. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha iCloudon keresztül be van kapcsolva a telefonon a Find my iPhone funkció, akkor a büdös életben nem fogod te azt a telefont az Apple ID-je nélkül aktiválni..
2014. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bp1985 ***** válasza:
Magyarán vettél egy papírnehezéket. Függetleníteni csak a szolgáltató tudja hivatalosan, de ahhoz meg ki kell oda utazni, ami nem éri meg. Vehetsz bele másik alaplapot, csak lehet lopott, vagy tiltott..
2014. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem icloud záras. és nem akarom függetleníteni. a kérdésemre szeretnék választ. a telefon SIM et kér, nem kódot. azon hogy lehet túljutni?
2014. dec. 18. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudod SIM nélkül aktiválni.


IMEI alapján bizonyos helyeken megmondják hogy milyen függő. Pénzért persze...

Utána szerezni kell egy SIM-et. Ebay-on veszel pl

2014. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bp1985 ***** válasza:
imei.info Megnézed milyen hálózathoz tartozik, szerzel egy olyan kártyát, majd aktiválod. Semmi pénzbe nem kerül.
2014. dec. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikerült aktiválnom sim nélkül. Akit érdekel, hogy hogyan lehet, az írjon privit. Szép napot! :)
2014. dec. 19. 11:40
 7/8 anonim válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=LTL0EP8CW2w én ezzel csináltam és te? :)
2014. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tolti be a videot:/ ssh kapcsolattal csinaltam. Nem tudom fejbol a program nevet de utanna winscp vel ki kellett torolni a setup.app ot. A tobbi meg a tulaj dolga. Fuggetlenites, jb stb..
2014. dec. 31. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!