Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nokia lumia 930on van...

A nokia lumia 930on van értesítést jelező led?

Figyelt kérdés
Tehát ha mondjuk jön egy smsem vagy írnak facbookon ugyan úgy fog villogni vagy kihagyták róla ezt az opciót és mondjuk csak rezeg?
2014. dec. 18. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
hang jelzést is tud adni, illetve a gyorsnézeti képernyőre be tudod állítani, hogy mit mutasson
2014. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát akkor led nincsen rajta igaz? Mondjuk az hiányozni fog. azért remélem, hogy belehet állítani úgy, hogy mutassa szépen ha nem hallottam meg éreztem a rezgést meg a hangot

:)

2014. dec. 18. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
nincs rajta LED, de belehet állítani szépen azt, amit az első mondott :)
2014. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annak idején az "őskorban", a 90-es évek végén a legelső Ericsson telefonomon volt ilyen villogó led és nagyon szerettem, nagyon praktikusnak tartottam. Később a legelső szériás SonyEricssonok között is volt olyan típus, amin megtartották ezt az Ericsson hagyományt és azon is volt led. Nagyon örültem neki.

Aztán később már valamilyen érthetetlen okból gyakorlatilag száműzték ezt a funkciót a mobilokról, nem lehetett ilyen készüléket kapni.

Manapság viszont megint kezd divatba jönni.

Jelenleg egy Nokia Lumia 925-ösöm van, amin szintén nincs led. De nem is hiányzik! A képernyőn, lezárt billentyűzár mellett is, elég feltűnően és folyamatosan jelzi ha jött valami. Szerintem sokkal jobb, korszerűbb megoldás ez így, mint egy villogó, világító led valahol a telefon testén.

2014. dec. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!