Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Z1 Compact telefonál...

Sony Z1 Compact telefonál számítógépen nézve picit zajos és nem teljesen éles a kép, mit állítsak máshogy?

Figyelt kérdés

2014. dec. 18. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést . Hogy lehet egy kép zajos ? Meg a számítógépen nézed a telefont?
2014. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor zajos egy kép, ha nem éles, ha szemcsés.

És azért számítógépen nézem, mert szeretek fotózni és újra és újra megnézni, videót csinálni belőle,nagyobb méretben nézni.És érdekel, hogy egy telefon, aminek dicsérik a kameráját, miért nem készít tökéletes vagy legalább ahhoz közelítő képeket! :)

2014. dec. 18. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Tökéletes képet egyetlen telefon sem csinál! Ami tökéletes képet csinál, azok a fényképezőgépek! Egy telefontól ne várd el, hogy tökéletes képet fog készíteni.

Lehet állítani az iso értéket, felbontást, képmódot, stb., de az automatikus mód ezeket magától állítja be a környezeti- és fényviszonyokhoz.

2014. dec. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen..lehet, de annyira dícsérték a fényképezőjét, hogy ezek már felveszik a versenyt a kompaktokkal. Egy ismerősöm Samsung S3 mini-je szépet csinál.

Majd kísérletezgetek, de gondoltam, hátha van egy Z1 compact tulaj, aki már kitapasztalta! :)

2014. dec. 19. 07:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Én z1 compact tulaj vagyok, azért írtam, hogy egy telefontól sem lehet tökéletes képet elvárni.

Fotózni mindegy, hogy mivel fotózol, ha nem értesz hozzá annyira, hogy tudd, mikor milyen viszonyok közt mit és hogyan kell állítani, akkor egy profi fényképezővel sem tudsz jó képet csinálni.

Ezekre az esetekre van az automatikus mód.

2014. dec. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! És te az alap kamerával fotózol vagy valami alkalmazással?
2014. dec. 19. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Alap kamera app. De csak akkor fotózok a telefonnal ha nincs nálam a fényképezőgépem. Vagy le van merülve.
2014. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!