Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok olyan okostelefonok...

Mondanátok olyan okostelefonokat, amik max.30 ezer Ft-ba kerülnek, de jól és megbízhatóan működnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy milyen okostelefon érné meg 30 ezer Ft-on belül?

Amire használnám:

- telefonálás, sms

- wifihasználattal internet, facebook

- zenehallgatás

- viber

- tovább szeretném, ha kártyafüggetlen lenne


Nem értek az elektronikus kütyükhöz, és nincsenek is nagy igényeim. Szeretném, ha gyorsan, megbízhatóan működne, nem fagyna le, nem kapcsolna ki ok nélkül. Nem kell rá mindenféle ilyen-olyan plusz program, egy alap teleont szeretnék. A márka teljesen lényegtelen, úgy látom, hogy a márkátlanok sokszor többet tudnak kevesebb pénzért, mint egy neves telefon.


Nektek mik a tapasztalataitok? Van olyan, ami ebben az árkategóriában remek, és bevált nektek? A márka tényleg nem érdekel, csak az, hogy GYORSAN, MEGBÍZHATÓAN működjön. Ja, és mindenképp újonnan szeretném megvenni a telefont.


Köszi a segítséget.



2014. dec. 19. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
nem nagyon van 30-ért gyors, de ha lehet valahol újonann kapni még, az sk17i kb. enyyibe kerülne, és az jó( SE XPERIA Mini pro sk17i)
2014. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sony xperia E1 kb 25 ezerbe kerül. Én is teló vásárlás előtt vagyok .De én úgy döntöttem inkább hogy 50K körül fogok csak venni . Szerinten egy xperia E3-at.
2014. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A Sony márkát kifejezetten kedvelem, most is Sony Ericsson telefonom van (még régi, gombos, le sem írom a verzióját, nagyon régi :D), és körbenéztem, ezt találtam, ami nekem teljesen megfelelne, árban, tudásban:


[link]


Valakinek van tapasztalata ezzel a típussal? Az oldalon lévő vélemények biztatóak, de kíváncsi lennék, ki, hogyan értékeli.

2014. dec. 19. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!