Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone jailbreak hátrányai?

Iphone jailbreak hátrányai?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ha észreveszik ugrik a garancia... de van más hátránya is?

Pl nem használtom valamelyik apple szolgáltatást?


Vagy nincs semmi más hátránya?



2014. dec. 19. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
a jailbreaknek önmagában nincs negatívuma. annak lehet negatívuma, ha olyan tweak-eket raksz fel, amik egymással össze tudnak akadni, ekkor a rendszer stabilitása nem tökéletes, meg persze ha valaki ezzel a warezolást akarja elősegíteni, könnyebben felkerülnek a telefonra a rosszindulatú dolgok.
2014. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Inkább tweak kell mint warez, főleg a töltő nélküli "hey siri" :D

------------------

Amúgy tegyük fel, hogy valamit elszúrtam a készülék be se kapcsol tehát nem tudom törölni a jail-t, azt észre veszik bent vagy nem nézik annyira tüzetesen?

2014. dec. 19. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Garancia nem lesz érvényes ha jailbreakelsz,és ha agyon nyomod tweakekkel a telefont,belassul.Én nem vagyok a jailbreak híve,én megveszem a dolgokat,eddig 100-120euróért vettem,nem bántam meg egyik vásárlásomat sem.
2014. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha jailbreakelsz,észreveszik,akár mit csinálsz.
2014. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség amit az előző írt, ha restore-olsz a kutya nem veszi észre. Ha nem kapcsol be vagy az Apple logónál tovább nem jut akkor meg DFU módba rakod.
2014. dec. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha a telefon diagnosztikát küld,észreveszik-Apple boltban mondták.
2014. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem igen lassíthatja ha minden szart ráteszek x össze is akadhatnak [mondjuk nem fogok mindent rátenni de ez a "hey siri" érdekel]
2014. dec. 28. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!