Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple termékek között létezik...

Majomka69 kérdése:

Apple termékek között létezik ugyebár az iMassage. Ingyen sms. Más telefonoknál nincs ilyen? Csak az apple használ ilyet?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ott a Viber, whatsapp, Skype, line, kik messenger, hangouts.

De ha olyanra gondolsz ami az adott márka készülékei között működik csak akkor régen ott volt a BB Messenger se azóta a Balckberry más rendszerekre is kiadta.

2014. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*de azóta a Blackberry
2014. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem az appokra gondoltam azokat ismerem..de nekem jobban bejön az iMessage..a viber ha lejár a mobilnetem sokszor alig tölt be képet se küld el míg iMessage-el eltudom küldeni és sose okoz gondot:) Viszont kezdem unni az iPhone-t de a Lenovo vibe x2 tetszik most de akkor ugrik az ingyen sms :D
2014. dec. 19. 20:01
 4/5 Zakathol ***** válasza:
Az nem ingyen sms. Az ugyanolyan üzenet mint amit a fent említett alkalmazások is küldenek, csak integrálva van a rendszerbe.
2014. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A negyedik jól mondja, az iMessage ugyanolyan üzenetküldés mint a többi, csak éppen benne van a rendszerben. Ennek ellenére szerintem is az iMessage a legjobb minden szempontból.
2014. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!