Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s-et vegyek vagy Sony...

IPhone 5s-et vegyek vagy Sony Xperia Z2-t?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem tudom eldönteni i'gy gondoltam kii'rom hogy lássam más véleményét is evel kapcsolatban.

2014. dec. 19. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
iphone szerintem egyetlen egy jó tulajdonsága az Siri, de Sirinek is csak világvárosokban lehet igazán a hasznát venni, főleg tájékozódásnál... én ha magyarországon vagy, akkor androidot vennék
2014. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) És arra tudsz nekem választ adni, hogy a Z2-nek az akuja milyen? Mert hallotam, hogy egyes SONY telefonok keveset bi'rják.
2014. dec. 19. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem z1 esem van, azé kibír egy napot, ha relatív sokat netezek, de ha nem molesztálom, akkor több napot is elvan, de olyan ritkán van
2014. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És az iPhone 5s?
2014. dec. 19. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
5c-je van bátyámnak, Londonban meg New Yorkban tök jó, ha mész valahová, csak meg kell kérdezni tőle, hogy Siri, where is the xy és már mutatja is... mondjuk biztos van androidra is ilyesmi alkalmazás, de ezen felül nem látom értelmét az iphone nek.
2014. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oke :) Igazából az akumlátorját kérdeztem hogy milyen?:)
2014. dec. 19. 21:13
 7/8 Kromosome ***** válasza:

Nekem Z2-m van, az akksija egy picivel jobban bírja mint a nagyátlag, de a Világot ez sem váltja meg! :) Ésszerű használat mellett illetve egy-két energiatakarékos megoldással a 1,5 napot simán hozza, de a 2 sem lehetetlen.


Hardveresen abszolút megállja még a helyét a mai csúcstelefonok között (hiába jött ki a Z3 azóta), szóval képes ugyanazt a felhasználási teljesítményt hozni, mint az 5S. Igaz, ujjlenyomat-olvasója nincsen, de cserébe vízálló! :) Én nagyon imádom, egyhamar nem cserélem le.

2014. dec. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Talán ezt így érdemes lenne megnézni: [link]
2014. dec. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!