Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon mizu m450 nevezetu...

Navon mizu m450 nevezetu telefonrol valamu tapasztalatot irbatok mert ilyet szeretnek venni es sehol nincs rolla semmi?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 21:48
 1/5 anonim válasza:
Szerintem olyan telefont ne vegyél! Nagyon silány minőségűek. Ráadásul annyi pénzért már vehetsz sokkal jobb minőségű Samsung dual sim-es telefont is.
2014. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 egriattilaa válasza:
pl milyebre gondolsz milyen telot lehetne venni 32000-ert ami jobb?
2014. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nekem ilyen telom van es tokeletes egy ket aprobb hibat kiveve...

csak ajanlani tudom

2014. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vegul megvettem es szerintem is nagyon jo 32000et megert siman kameraja elmeg de telfonhoz kepest jo mert nem fenykepezo geped akarram venni aksi lehetne bagyobb viszont nagyon gyors kepe szep
2014. dec. 24. 17:24
 5/5 A kérdező kommentje:
am te már probaltad jatekra a nagyobb jatekokat viszi pl modern combat bf4 a programokra szánt tárhej elegendő?
2014. dec. 24. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!