Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlana vki egy olyan telefon...

Hundani100 kérdése:

Ajánlana vki egy olyan telefont, amely max 45ezer forintig, főként játékra, Fb-ra, netezésre kéne?

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Alcatel POP C7 (7041X)
2014. dec. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pop c7 nem rossz de ha függetlent akarsz akkor ne vedd mivel abban csak 512mb ram van :( nekem Xiaomi 1s-em van és faxa.


(Ja és ne jöjjön senki azzal hogy noname, :D mivel a Xiaomi a világ 3. legnagyobb gyártója, már csak a Samsung és az Apple van előtte)

2014. dec. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy vettem a POP C7-et hogy Vodafone-nal, mert ott 1Gb ram-mal adják, aztán lett kifüggetlenítve, és így ugyan annyiba van mintha vettem volna egy függetlent, csak így 1Gb ram, nem 512 :D
2014. dec. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!