Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Folyamatosan újraindul a...

Matus001 kérdése:

Folyamatosan újraindul a telefonom, Sony Xperia Z1 compact, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Dél folyamán vettem észre, hogy a telefonom kikapcsolt. Kapcsolnám vissza, tölt is szépen, majd mikor kérni a pin kódok kiírja, hogy KIKAPCSOLÁS. leállás és egyszerűen leáll. Próbáltam már a hangerőgomb és a felette lévő gomb egyidejű lenyomását. Nem segített. Probáltam a sim kártya melletti piros gomb benyomását. Nem segített. Valakinek vmi ötlete? Szervízbe és bármi ehhez értő embert felhívni nem tudok, mert nem tartozkodok se Európában, se ennyire civilizált környezetben.

2014. dec. 20. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Se ennyire civilizált környezetben? Mégis hol vagy?:O
2014. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos szar a bekapcsoló gomb, azt ki is kapcsol rögtön.
2014. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy nekem z1 compactom van, de a sim kártya mellett semmilyen gomb nincs, nem hogy piros...
2014. dec. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
próbáld a gyári beállításokat visszaállítani alapra, a sim kártya mellett pedig nem "piros"gomb van, hanem a dokkoló töltő csatlakozói.....Bekapcsolni a túlsó szélén lévő ezüst gombbal tudod.
2014. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!