Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe esett a Samsung Galaxy...

Vízbe esett a Samsung Galaxy S4-em. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beleesett a kádba, azonnal kivettük, megtöröltük törölközővel, rögtön szét is szedtük, másfél napot száradt szétszedve, de nem kapcsol be még mindig..:( Amúgy sercegő hangja volt amikor szétszedtük.
2014. dec. 20. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Annak harangoztak.
2014. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát.. ha volt sercegő hang, szerintem is kuka.

Ha van egy másik aksid elfekvőbe akkor használd azt, meg ha gondolod még szárítsd egy pár napot ,de nem tudom hogy be fog-e kapcsolni még.


Mondom próbálj egy új aksit beletenni, hátha csak az szállt el.

2014. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én radiátoron (szobai fűtőtesten) szárítanám egy két napot,aztán még megpróbálnám sűrített levegővel kifuvatni az apró réseket,alkatrészeket. ( Sűrített levegőt tartalmazó spreyt vehetsz, Pl. Média Markt, számitőgép üzletek,stb.) Miután kiszáradt a telefon, megpróbálnám bekapcsólni. Ha nem kapcsol be megnézetném az aksiját,vagy kérnék kölcsön egyet és azzal meg próbálnám bekapcsolni. Ha egyikkel sem megy, akkor alkatrésznek megpróbálni eladni vagy kuka.

Szerintem.

2014. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Megpróbáltam másik aksival is bekapcsolni, de nem sikerült..remélem megmenthető. Szervízben tudnak valamit csinálni vele? Az összes képeim meg minden azon van rajta..:(
2014. dec. 20. 21:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Sercegő hang, akkor az kuka. Valamit össze zárt a víz.
2014. dec. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ilyenkor azonnal ki kell venni az akkumulátort belőle,ha ez nem történt meg akkor nagyobb baj lehet :( :(

Mikor kivetted a kádból a kijelző alatt láttál vizfoltot?

Mennyi ideig volt a víz alatt?

2014. dec. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pár másodperc, vagy még addig sem, rögtön kikaptuk és szedtük szét. Most száritgatom és kicsit párás belül, és az aksi is, szerintem szárad kifelé :)
2014. dec. 21. 23:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Rizsbe nem raktátok be?
2014. dec. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, de ezt már sok helyről hallottam. Még most is megéri beletenni?
2014. dec. 22. 21:24
 10/10 -H* válasza:
mit csináltál? megjavult ? nekem tegnap esett bele az s4 a wc-be kiszettem, megszáradt , estére jó is volt, aztán ma ugyan úgy jártam, bele esett, megszárítottam de nem kapcsol be.
2016. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!