Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 van valakine...

Samsung galaxy s4 van valakinek? Leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Nexus 5 és s4 között filózom, s4hez 20000el olcsóbban hozzá tudnék jutni, nexus 5nek viszont erősebb a cpu és ugye gyári android, ennyi az előnye s4el szemben

s4-et viszont lehet bővíteni, a kijelző sokkal szebb mint a nexusnál, és bírok rá cyanogen modot is tenni

Viszont sokan írják hogy a samsung így szar úgy szar idő előtt tönkremegy stb..viszont ha most megveszem 2 évig biztosan szeretném használni

Ti hogy döntenétek és miért?



2014. dec. 20. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Túlárazott szappantartó
2014. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érvekkel alátámasztott válaszod, nagyon hasznos volt
2014. dec. 21. 12:15
 3/14 kérdező.. ***** válasza:
Az s4 már most kezd elavulni,belassulna egy hónap múlva viszont a nexus 5 még 2-3 évig telefon lesz és nem lesz lassú.
2014. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Norbi658441 ***** válasza:
Figyelj,én fél éve vettem s4-et,és nagyon jó telefon,én még a régebbi szériát vettem (a nevének a végén "5" van) ez egy picit gyengébb telefon mint az újabb "6"-os széria.Mondjuk totál ideges lettem,amikor megláttam,hogy kijött az új s4,ami egy lepkefinggal erősebb.Igazából ezekben olyan erős a processzor meg a ram,hogy ezeket nem is tudod teljesen kihasználni.Ezeknek kb.1 év múlva lesz jelentősége,amikor kezd elavulni a telefon,vagy csak simán erősebbek fognak kijönni,a játékoknak is erősebb lesz az igényük.Én régebben vettem egy Galaxy S plus telefont 2-3éve,agyon dícsérték,mert a processzorja tényleg olyan erős,mint ma egy középkategóriás telefonnak,de a ramja nagyon kevés +még az android is lecsípi,marad 360mega ram,amivel akad az egész telefon.Ha teheted inkább a ramokat nézd,amelyiknél több van,azt vedd,mert a processzor még nem minden.Én az s4-el nagyon megvagyok elégedve,simán kibír 2évet és fog rá jönni android 5-ös frissítés is(de az még odább van)Ha s4-et veszel,akkor vigyázz,hogy melyiket veszed,mert van belőle 2fajta,kinézetre egyforma,csak a processzorja erősebb az újabbnak.Egyelőre nem bántam meg,hogy megvettem,és szerintem szebb az s4+nem kelt gagyi hatást+nem ropog/recseg az egész telefon.Nagyon szép képeket csinál.Az előlapi kamerája is jobb 0,6Mpix-el.És nekem nemtudom.a Samsungnak az androidja jobban bejön.A lényeg,hogy mind a 2telefon nagyon jó,szerintem a szived szerint dönts.
2014. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kérdező.. ***** válasza:
Mire kijön a samsungra az 5.0 addigra a nexuson már 5.4 lesz ha lesz még tovább. az
2014. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem érdekel mikor jön rá ki lollipop

Ha samsngot veszek első dolgom lesz cyanogenmodot tenni rá touchwiz helyett

2014. dec. 23. 16:29
 7/14 kérdező.. ***** válasza:
De a nexus akkor is gyorsabb és erősebb mint az s4.
2014. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ugyan az a hardver van benne mint nexusban
2014. dec. 23. 17:16
 9/14 kérdező.. ***** válasza:

Hát nagyon nem,egy generációval újabb:

Nexusé:

Processzor típusa

SoC/CPU: Qualcomm Snapdragon 800

GPU: Adreno 330

Processzormagok száma 4 magos

Processzor sebessége 2.26 GHz

RAM 2048 MB


Galaxy s4:

Processzor típusa

SoC/CPU: Qualcomm Snapdragon 600 APQ8064T

GPU: Adreno 320

Processzormagok száma 4 magos

Processzor sebessége 1.9 GHz

RAM 2048 MB


A nexuson lévő stock androidról meg már nem is beszélve.

2014. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Galaxy 4nek van egy újabb kiadása amiben full ugyan az van mint nexus 5ben

Amúgy nem vitatkozni akarok róla hanem hogy írja le a véleményét róla akinek ilyen van

2014. dec. 23. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!