Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia m telefonomon tönkre...

Xperia m telefonomon tönkre ment a bekapcsolo gomb átlehet állítani a hangerő gombra hogy amikor bevan kapcsolva a mobil feloldjon ha megnyomom?

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán 1 másik launcherrel. De ha ez kernel függő akkor valszeg nem.
2014. dec. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg add le garanciában javíttatni, 2 év van rá! Inkább széthackeled? :)
2014. dec. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Clairvoyant ***** válasza:
Ráadásul ez még garin kívül sem egy irgalmatlan nagy összeg :) mert az on/off key egy papírvékony flexen van, nem panelen, és típushiba, hogy elszáll a nyomáspontja.
2014. dec. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már így jutottam hozzá, hogy szét volt cseszve :)

Viszont működött rajtra, ez a magoldás nem tudom hogy csinálta meg akié volt :) aztán nyomtam egy gyári visszaállítást és azóta nem jó ha megnyomom a hangerőgombot nem old fel.... Nem lehet hogy ez valahogy be volt állítva? vagy egy appal?

2014. dec. 21. 09:31
 5/6 A kérdező kommentje:
és régen már valahol láttam hogy átlehet valahogy állítani a hardwer-es gombokat de már nem tudom hol és nem találom
2014. dec. 21. 09:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldottam a "problémát" a google play-en van fent egy program a neve tap tap :)
2014. dec. 24. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!