Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi egy mobiltelefon...

Mennyi egy mobiltelefon biztonsagos cpu foka terhelés alatt?

Figyelt kérdés
Az l70es telefonom 10 percjatek utan felveszi akar a 60fokot, igaz feljebb nem megy.ez normalis ertek?

2014. dec. 21. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja
2014. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt a 60 fokot hogy mérted le? 60 fok, az már kéznek nem kellemes, égeti a kezet.

Nekem is melegszik rendesen a telóm. De kézben tartva még nem kellemetlenül forró.

2014. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
cpu temperature nevű progival-play áruházon letölthető ...de a 60 fok az bent van a cpu-ban az ember nem azt érzi közvetlenül...olvasgattam más ilyen témákban azt olvastam hogy normális pl más telefonoknál, de ennél nem találtam konkrétan, csak azért kezdtem el félni mert nem tudtam normális-e hogy mindig visszaveszi a fényerőmet 10 perc játék után 100-ról 90-80-ra és nem engedi feltenni.
2014. dec. 21. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, így már értem.

Az enyém is lehet simán annyi közvetlenül a CPU-n. (Az enyém WP-s, de ahhoz is lehet van mérőapp.)

2014. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Telefontól függ. Az enyémnek például még a 75°C is épp üzemi hőmérséklet.
2014. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!