Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Samsungot válasszak?

Milyen Samsungot válasszak?

Figyelt kérdés

Ace 3-at szeretnék venni,de normális telefont szeretnék,szóval abszolút nyitott vagyok bármi másra(Samsung és Sony),ami normális telefon.

Teljesen átlagos dolgokra használnám

-üzik,hívások

-WiFi

-képek,videók

-zene

Valami olyat szeretnék,amiben kiélhetem a testreszabási vágyaimat :D

Ami viszont a legfontosabb,hogy valami strapabíró telefont szeretnék,ami nem megy tönkre 2 nap után,ha leejtem nem törik szilánkosra,és hasonlók.

Jelenleg egy 2. alkalammal is szilánkosra tört selejtem van,és higgyétek el nem bányában és építkezésen dolgozom,hogy szegény szerencsétlen telefonnak téglaütést kelljen kibírnia,szóval mielőtt azt gondolnátok,nem sorra töröm a telefonokat,nem :),nem túlzás,úgy tört szilánkosra,hogy gyakorlatilag semmit nem csináltam.Ha valami nagyobb ütés érte volna,arról tutira tudnék,mert az akkor nekem is fájt volna.


Ha valaki ajánlana valami jót,azt megköszönném. :)

Sacc per kb. 40-50körül keresek,de ha valami tényleg tetszik,és csak jó vélemények vannak róla ilyen téren,akkor még a 60 is belefér.


Köszönöm előre is :)

Ja,és lány vagyok :D


2014. dec. 21. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:

"abszolút nyitott vagyok bármi másra(Samsung és Sony)"

Azért ez a 2 márka még nem a "bármi más" :D


Motorola Moto G

Xiaomi Redmi 1S


Strapabíró telefon nincs ennyiért (legalábbis normális nincs), úgyhogy vegyél rá egy tokot, és ne dobáld :D

2014. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

caterpillar B25. Nem egy erős hardveresen, de strapabíró.

A Moto G kap 5.0-ás androidot, a redmi 1s miui android van az os kap elég szépen frissítéseket. Mind a kettő jó vétel.

2014. dec. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én anno 21ért vettem a kis ócskavas S5230 LaFleurom,dobáltam,nem vigyáztam rá,de nagy számnak számított akkor,hogy érintős :D Kicsi szivem most 4 és fél éves,velem van most is,hogy az új dédelgetett kacatom itt hagyott :D A sarkai lepattogtak,a karcokat nem tudnám rajta megszámolni,pedig türelmes ember vagyok :D Ezért írtam,hogy Samsungokat keresek...
2014. dec. 21. 12:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól mert az kibírt néha dolgokat nem jelenti azt, hogy az összes Samsung ki fogja bírni ugyan azt. A Nokia 3310 is egy elég masszív darab, de az nem jelenti azt, hogy minden Nokia ugyan olyan masszív.

De ha nagyon Samsung kell akkor az Ace 3 vagy az Ace 4 lehetőleg LTE kiadásban (elvileg az Ace 4 néven Magyarországon az Ace style lte van forgalomban ami picit jobb hardveresen mint a sima ace 4)

2014. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kérdés Motorola Moto G (2014) vagy Xiaomi Redmi 1S.

Ennyiért más szóba sem jöhet

2014. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KinaiCsako válasza:
ps 4 szar az xbox jobb lett azt vedd meg
2014. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!