Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek akkor, ha az app...

Mit tegyek akkor, ha az app store fiókba szeretnék regisztrálni úgy, hogy a bankszámla számot ne kelljen megandom?

Figyelt kérdés
A keresőbe is szándékosan úgy írtam be, hogy app store regisztráció bankkártyaszám nélkül és ki is adott egy oldalt ami szépen lépésről, lépésre elmagyarázza a regisztrációt és azt írta, hogyha a bankszámla számot nem akarom megadni akkor kattintsak a ,,none˝ feliratra csakhogy nekem nincs ott ilyen felirat.. Mit tegyek????
2014. dec. 21. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
kb fél éve megszűnt a magyar app store-ban a kártya nélküli regisztráció mert sok volt a visszaélés, kell a kártya, nyugodtan megadhatod
2014. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dehogy szűnt meg...most próbáltam ki, és érdekes, nekem működik.
2014. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem sajnos nem:( nincs ötleted, hogy hogyan csináljam meg??
2014. dec. 23. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!