Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek a legjobb fényképezős...

Melyek a legjobb fényképezős mobilok 70eFt-os árkategóriában? (jó szenzor, autófix, optikai képstabilizátor, dupla vaku, bőebben lent)

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni a mostani BB z10-et egy jobb telóra, ami jobb/szuper képeket csinál az átlagos mobilokhoz.

Kinai(kivéve lenovo) teló nem kell, meg szifon sem. Nem bánnám ha ezek benne lenének: jó(nagyobb szenzor, autófix, optikai képstabilizátor, dupla vaku...stb.

A mostani telóm nem tud vörösszem-effektus nélkül fényképezni. Egy 20eFt-os samsung meg tudja, bosszantó nagyon...Ha ettől csak drágébban van, akkor még megtoldanám a keretet egy 20-sal. 4 és 4.5 coll között legyen a teló mérete, 720ps kijelző elég és 2 giga ram.



2014. dec. 21. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Galaxy K zoom, Lumia 1520, csak ezek nem férnek bele ebbe az árba és jóval nagyobbak is.
2014. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincs 4.5 colig olyan amit írtam? pl.dupla vaku

Bár, ha egy led van rajta de erős, az is jó.

2014. dec. 21. 17:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha csak kis méretben ilyen nagyobb árkategóriában, akkor még az is beleférne 100Ft fölött is.
2014. dec. 21. 17:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Z1 Compact, nem tudom van-e benne optikai képstabilizálás, de egész jó képeket lehet azzal is csinálni.
2014. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 925 vagy Lumia 1020
2014. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja igen azt is elfelejtettem, hogy win8-al nem kell teló.De azért köszi.
2014. dec. 21. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is Nokia Lumia 925-ös van. Szerintem nagyon jó a kamerája. Dupla vaku, 8 MP Zeiss optika, minőségi anyaghasználat és már bőven belefér az általad írt keretbe.

Én Androidról váltottam WP-re és nagyon bejött. Azt kell hogy mondjam nem szívesen vennék ez után Androidos telefont.

De hát írtad, hogy WP kizárva, akkor ez nem jöhet szóba sajnos...

2014. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!