Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális ha így merül? F

Normális ha így merül? F

Figyelt kérdés
BlackBerry q10 telefon 100%rol kb 60%rá merült le 5ora alatt úgy h nemnyultam hozzá de a net bevolt kapcsolva

2014. dec. 22. 09:31
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:
Szerintem nem normális. Nem fut rajta valami, ami a háttérben lezabálja az aksidat?
2014. dec. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 100%-ról 10 óra alatt non-stop wifi mellett max 10%-t merül a telefonom, és akkor is cska azért, mert egész éjjel vilogott az értesítő LED
2014. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy éjjel alatt max 1-2%-ot merül wifivel meg mindennel bekapcsolva szóval szerintem nem normális.
2014. dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem fut a háttérben semmi program ami leszivna az aksit.

Úgy olvastam nem kell már az első toltessel foglalkozni ezért nem is foglalkoztam csak úgy töltöttem mint akármikor máskor ez lehet baj?

2014. dec. 22. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:
próbálj meg egy gyári vissszaállítást,nekem azután jó lett de előtte a fontos dolgaidat mentsd el!Nekem nem BlackBerry telefonom van,de ugyanaz a gondom volt mint neked
2014. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!