Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza lehet állítani a...

Vissza lehet állítani a telefon operációs rendszerét?

Figyelt kérdés

Nekem és apumnak ugyan olyan telefonunk van (LG optimus f6).

Alapból android 4.1.2 van rajta majd apumnak megjelent egy szoftver frissítés lehetőség, és a telefon frissült erre a kitkat-ra.

Megállapítottuk, hogy ez egy sz*r. Valahogyan vissza lehetne állítani a régi androidot, rootolás NÉLKÜL.



2014. dec. 23. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2014. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Atesz43 ***** válasza:
46%
Vissza lehet, de nem érdemes. Miért akarna régi szoftvert használni ha kijött az új és általában mindig jobb valamiben. (nekem lg g2 4.2.2 utána 4.4.2 és most 5.0) nekem mindig csak jobb lett
2014. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amiert egy konkret telefonon nem megy jol az nem jelenti azt hogy sz*r. Amugy szerintem nem lehet rootolas nelkul visszaallitani, nalam legalabbis frissitesek elott irja, hogy ha frissitek, akkor nem tudok visszaterni regebbi verziora. Szerintem ezt nalatok is megkerdezte a telefon..
2014. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A telefon jól megy csak a frissítés nem tetszik nekünk. Rontottak a kinézeten, változtattak a beállításokon, átláthatatlanabb lett, néhol szerintünk butítottak rajta, stb.
2014. dec. 24. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!