Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g3 (3gb ram/64gb memória...

Lg g3 (3gb ram/64gb memória változat) vagy a Samsung galaxy s5 a jobb?

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem eldzsí, már csak azért is mert nem számszung
2014. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kérdező.. ***** válasza:
G3 de a kijelzője miatt micro laggok előfordulnak.Na nem mintha az s5 ön nem.
2014. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 3gb RAM és 64gb ROM/Memória akkor nyilvan nem a 2gb RAM és 16gb ROM/Memoria. De ha letöltenéd mind2-n AnTuTu Bencmark-ot akkor van különbség... s5 szóval jobb. Mivel több pontot kap mint lg. És s5 tényleg nem laggol de ha meleg belül akkor kevesebbet fagy-és akad. Lg nem meleg belül de mégis fagy-, akad. Azt, hogy honnan tudom? Osztálytársamnak is G3-ja van. Nekem S5-öm. Ja és AnTuTu azt írta (5. Verzióban), hogy a legnagyobbb 3D-játékok és szépen futnak s5-ön. És g3-nak hiába 5,5 kijelzoje akkor is nem a legszebb kijelző pl. S5 vagy note 4 szebbek (amikor nem volt note 4 hanem csak note 3 akkor S5 nyerte meg az összes mobil kijelzö versenyét. Mindeki neki szavazott mert gyönyörű kijelzoje van. Am LG tényleg jó kijelzővel jött azért is mert játékot jobban látod mint s5. LG G3 - SAMSUNG GALAXY S5 (5,5 - 5,1) = 0,4 kijelzovel nagyon eldzsi. Ha neked nagy kijelző kell g3 vagy note edge való. De inkább edge szebb fények miatt. (Emagon találod). Ha nem kell órias kijelzo s5 legjobb akkor. ;)
2014. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kérdező.. ***** válasza:
Az s5 is fog laggolni csak kicsit később,és ne a Bencmark-at nézzük,mert tudjuk hogy direkt mindenki rá optimalizál,főleg a samsung.
2014. dec. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!