Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma a telefono...

Dpap99 kérdése:

Mi lehet a probléma a telefonommal? Állandóan kikapcsol!

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy Samsun Galacy S3 mini telefonom. Mostanában észrevettem, hogy még több mint a fele aksi fel van töltve, de kikapcsol a telefon. Továbbá magától próbál bekapcsolni, de nem sikerül, csak próbálkozik. Csak akkor sikerül bekapcsolni, ha rádugom a töltőt, ezután azt írja, hogy 0% az aksi! (Amikor kikapcsolt pl. 50% volt).

Mi lehet a baja? Meghalt benne az akkumulátor? Mit kéne csináljak?



2014. dec. 23. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Zárlatos az akku. Ki kell cserélni.
2014. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Véletlen nem esett vízbe? Vagy valami mert nekem is par napja ezt csinalta mert pocsolyaba esett de mar jo. Eg
2014. dec. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor csak ki kell cserélni az aksit és elvileg jó lessz? Köszi a válaszokat! Nem esett vízbe, egész egyszerűen telefonozás közben (rápillantottam, 65% volt) kikapcsolt. Azt hittem csak véletlen a kezemmel hosszan megnyomtam a gombot, de nem sikerült visszakapcsolni amíg ránem dugom töltőre.
2014. dec. 26. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!