Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassul be gyakran a...

Miért lassul be gyakran a telefonom?

Figyelt kérdés
Van egy huawei g510 telóm ami egyszerűen kikészít idegileg. Időközönként nagyon belassul vagy nagyon lassan nyitja meg a programokat vagy van mikor lefagy a program. Pedig mindig bezárom a programokat, futattom a cleanert, elég gyakran újraindítom, de gyakorta belassul valamiért a ram elfogy gyakran 40 mb körül szokott lenni ami elég kevés. Nem tettem fel rá sok appot olyan alap apok vannak rajta, mint a facebook, messenger, időkép plusz egy játék. Azt vettem észre, hogy amikor lassul az akksi is nagyon merül, de nem tudok rájönni mi okozza kínomba már rengetegszer vertem rá ököllel és földhöz is csaptam, a strapabírása csillagos ötös, de a maga a teló egy förtelem. Amikor újra rakom a rendszert kíválóan működik, de utána rá kb 2 hét múlva ugyanolyan szar. Most havonta egyszer telepítsem újra? Ha valaki tud jó tippeket adni, hogy hogy tudnám használhatóvá tenni megköszönném, de lehet inkább egy másik telót kéne venni nem tudom már mit csináljak vele.
2014. dec. 23. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

androidos

az ilyen

2014. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert gyenge.
2014. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert régi, elavult, gyenge
2014. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána az xda-developers fórumon van-e 1-2 stabil rom (ha foglalkoztak vele a srácok egyáltalán)
2014. dec. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami beragad a jelek szerint, ébren tartja a telefont és 100%-on pörgeti a processzort, aminek a jele a lassulás és a gyors merülés. A Beállításokban az Akkumulátornál látnod kellene melyik alkalmazásnak magas az akkuhasználata, he semmi különöset nem látsz, akkor próbálkozz a Wakelock Detectorral.
2015. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!