Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont keressek?

Milyen telefont keressek?

Figyelt kérdés

Üdv!! Lehet h sokmindenki hülyének fog gondolni, de olyan kinézetű telefont szeretnék mint az iphone... gondolom mindenki arra gondol ezáltal h akkor mért nem veszek olyat!! na már most... kihasználatlanság miatt sem tudnék kiadni annyi pénzt miatta hisz nekem ami fontos h tudjak vele telefonálni üzeneteket továbbítani és az alapszükségletek amik hozzátartoznak egy okostelefonhoz!! (messenger, facebook, stb.) ami igazzából tetszik az a dizájn, ezért nem feltétlen szeretnék egy apple készüléket... sok időt szántam már rá a keresésére és kipróbáltam netről rendelt készülékeket is amiket folyamatosan visszaküldözgettem a cégnek és már abba is belefáradtam... ami még támpont h az eleje a fontos a navigációs gombok ne legyenek rajta és a kör formájú home gomb!! segítségnek linkelek be egy készüléket de sajnos ez nem kapható az országban és mint már említettem nem kívánok tovább netről rendelni!!

A link: [link]

A segítségeket előre is nagyonszépen köszönöm mindenkinek!! ;)



2014. dec. 24. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha iphonera mész el akkor vegyél azt.
2014. dec. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kedves kommentelő nem pont a te véleményedre voltam kíváncsi mivel írtam h nem FELTÉTLEN iphont szeretnék!! De mivel karácsony van nem leszek bunkó így és is örültem h hozzászóltál kérdésemhez!! ;)
2014. dec. 24. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:

9mm egy szánalmas android fanatikus, aki ha egy kérdésben iPhone-t lát azonnal elkezd acsarkodni...

kedves kérdező ha iPhone-hoz hasonló készüléket szeretnél venni, akkor miért nem veszel egy régebbi modelt? egy 4s vagy egy 5 használtan szerintem tökéletesen megfelelne a céljaidra és az nem drágább mint egy használható(=felsőkategóriás) androidos készülék :-)

2014. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!