Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó ötlet 3 sim kártya mindháro...

Jó ötlet 3 sim kártya mindhárom szolgáltatótól?

Figyelt kérdés
A 3 nagy szolgáltatótól van 1-1 számom,egy duál simes meg egy sima telefonban hordom őket. Egy előfizetésem van,gyakorlatilag azt használom,a másik kettő feltöltőkártyás,és kinek mi olcsóbb,azon hív,mert nagyon vegyesek az ismerőseim. Oké,hogy egy feltöltéssel el lehet lenni egy évig,de akkor is. Nekem bőven elég lenne az az egy korlátlan előfizetés,ami van,abban ingyen hívás,sms van minden irányba+internet. Csinálja még valaki így?
2014. dec. 24. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
mérne lenne jó :D
2014. dec. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
10 év alattiak ne kommenteljenek már,légyszi...
2014. dec. 24. 09:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy az első kommentelő 10 év alatti? :D Amúgy jó ötlet
2014. dec. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
'mérne' -miért ne =igénytelen írás+a röhögőfej. Ezen mit röhögtök?
2014. dec. 24. 09:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak az ismerőseim kedvéért nem tartanék fent plusz egy telefont meg két kártyát. Hívjon mindenki azon a számon, ami van, és kész. Ha sokat akarnak beszélgetni, akkor meg várják meg, amíg hazaérek, és hívjanak fel Skype-on, az ingyen van.
2014. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az előfizetéseddel bárkit felhívhatsz.

És bárki felhívhatja az előfizetéses számod.

Tehát csak azért tartasz plusz telefont és simet hogy annak legyen olcsóbb aki téged hív, holott a te költséged a teló és a sim fenntartása.

Szóval azt kérded jó ötlet-e?

Rajtad kívül valószínűleg nagyon kevesen csinálhatják.

A fordítottja már jellemzőbb, azért tartanak több számot hogy a kimenő hívások olcsóbban induljanak más hálózatba.


9 éves vagyok.

2014. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég nagy butaságnak tartom, de a te pénzed tőlem annyi kártyád is lehet ahány ismerősöd..
2014. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél még Tesco mobil és Blue mobil simeket is. Meg telefont is hozzá.
2014. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szerintem baromság. Ha valakinek nincs pénze, az ne telefonáljon (igen, az élet kegyetlen, és én is). Vagy megbeszéled vele, hogy megcsörget, és a visszahívod. Ha már egyszer úgyis ott a korlátlanod, akkor nem kerül semmibe. Közeli ismerőssel szerintem nem probléma. Amúgy is egyre inkább olyanok lesznek a díjcsomagok, hogy a hívásirány lényegtelen, ugyanannyiba kerül.
2014. dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!