Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Anyukám Samsung Galaxy S 5...

Anyukám Samsung Galaxy S 5 mini-je alig tölt. Majdnem egy fél napig be volt dugva, és 51%-ot töltött. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nekem Ace 3-am van, egy csomó dolog más a két telefonon, úgyhogy én megtettem amit tudtam (se nyitott alkalmazások, se a bluetooth,se mobil internet kapcsolat nem volt bekapcsolva, látszólag minden rendben) a töltő is rendesen volt csatlakoztatva... előre is köszönöm a válaszokat!

2014. dec. 24. 20:46
 1/3 kérdező.. ***** válasza:

Hát 2 lehetőség van:

Vagy a töltő nem jó,vagy az akksi.Gyári töltővel töltöd?

2014. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, azzal! nekem is volt már olyan hogy lassabban töltött, de akkor csak kikapcsoltam mindent, meg energia takarékos módba tettem, és minden oké volt! igazából csak 1 hete van meg neki, úgyhogy nem is értem, az akku vagy bármi hogyan romolhatott volna el...
2014. dec. 24. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Samu-minőség!
2014. dec. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!