Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintem ez a szolgáltatók...

Szerintem ez a szolgáltatók nagyon sóherek. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk ennél a szolgáltatónál. Mindig veszünk valami extra csomagot rendesen fizetjük az előfizetést. 4 telefon van náluk!! Négy darab! Kiadnak egy telefont 1 hónap után tönkremegy a belső kijelző. A külső részen 1 fizikai hiba nincs szóval még 1 picike kopás sem. Csak töltés közben megreped a belső kijelző kicsit. Sok sok oldalon olvasgattam hogy így jártak az ACE4-el és az S4-el! Fizetem az előfizetést adtok 1 s*art a kezembe elromlik és én vagyok a hibás mert a garanciára nem vállaljátok a hibát! Szép! Hétfőn bemegyünk és üvölteni fogok a nővel hogy igen is kifogjátok ingyen cserélni a telefont! Sok ember így járt. Külső képernyőnek akkor miért nincs baja? Nincs kopásé vagy le esési nyom rajta! És Én fizessem még azt az összeget amiért ti vagytok a felelősek és én fizessek ezért???

EZ OLYAN HOGY ODAADOM A HAVI RÉSZLETET FELGYÚJTOM A KEZÜKBE LEHET HOGY ÉN VOLTAM AZ AKI A KÁRT OKOZTA DE A TE KEZEDBE TÖRTÉNT A HIBA!


2014. dec. 24. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem te tetted fel ma azt a kérdést hogy le ejtetted a telefont az ablakpárkányra, onnan esett szőnyegre, de csak picit esett, mégis betört. Ott is ugysn ezt írták hogy magától berepedt a belső töltés közben. Sőt ACE4 volt az is. Megmondtuk ott hogy nem fogják garanciába megcsinálni. De te nem hittél nekünk. Na deviszont iszonyatosan sóherek egyébként, mocskos zsidó banda az összes. De amitől itt idegeskedsz attól nem változik semmi
2014. dec. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, egész biztos az a nő találta ki a szabályokat, aki ott a pult mögött van. Adjál a szájának, megérdemli....

Ijedtében ott helyben átírja az üzletszabályzatot.

2014. dec. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most nekünk akarod bizonygatni, hogy nem ejtetted el a telefont, vagy azt gyakorlod, hogy mit fogsz hazudni nekik?

Mikor tanuljátok meg végre, nagyobb értékű telefonnál biztosítást kell fizetni, és akkor még pingpongozhatsz is akár vele.(kis túlzással persze)

2014. dec. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szavak hatásai :D Kicserélik a telefont ingyen!
2014. dec. 25. 10:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze. Azt mondta a csaj hogy ingyen kicserélik. Csak azért hogy ne zaklasd. Csak mivel nem a csaj a szervizes, és szinte 0 a hozzá értése, nem ő fogja megcsinálni. Majd a szervizes fent pesten szétszedi, az meg nem hülye, és látja hogy leesett azon nyomban küldik vissza hogy ezt garanciába nem csinálják meg, mert te voltál balfa. Majd meglásd..
2014. dec. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Érdekes amit irtál valahogy nem igaz. :)

Ezek a Vietnámi telefonok szarul vannak megcsinálva. Széria hiba!! Meg is állapították. Ellénzést kértek és kicserélik a képernyőt:))

2014. dec. 25. 16:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké, ragaszkodj hozzá.
2014. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!