Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 530-as akksi ideje?

Nokia Lumia 530-as akksi ideje?

Figyelt kérdés

Az interneten a készenléti idõt órában 528-nak irják, bezsélgetési időt pedig 10-nek


[link]


Ezzel szemben a telefn szupergyorsasággal merül lefelé egy kis nyomkodás után, úgy tűnik minden másnap tölteni kell majd

Az én telefonommal van gond vagy tényleg ennyire gyenge lenne az akksija?



#akkumulátor #töltöttségi idő
2014. dec. 25. 03:09
 1/9 anonim válasza:

Nem a telóval van gond. Ez ilyen!

Ezért választottam ezt a tipust hogy sokág bírja.

Aztán egy napnál tovább nem bírja.

Jelenleg úgy birja 3-4 napig, hogy az energia takarékos mód és a háttérben futó alkalmazások kivannak kapcsolva (pl. Viber, facebook ilyenek) napi kb 1 órát telefonálok 1 órát netezek. Manuálisan kell így belépni az alkalmazásokba mert nem kűld értesitéseket.

2014. dec. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez egy iszonyat, pedig szép telefon lenne nemtudom hol 528 óra a készenlét vagy 10 óra a beszélgetési idő!

Köszönöm a választ!

2014. dec. 25. 09:47
 3/9 anonim ***** válasza:
takarékos üzemmódban lőjétek ki a nem használatos applikációkat, amúgy meg másfél napos üzemmód átlagon felülinek mondható
2014. dec. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez az első okostelefonod, igaz? Máskülönben ez nem okozna meglepetést. Minden okostelefon átlagosan 1 napot bír átlagos használat mellett.
2014. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen az első

Az Apple Iphone is 1 napot bir?

2014. dec. 26. 03:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, mint mondtam az összes okostelefon ennyit bír. Nem azért, mert nincs olyan akkumulátor, amivel nem bírnák tovább, hanem mert a gyártóknak megfelel ez az 1 napos üzemidő, és nem akarnak több pénzt fordítani rá.
2014. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nekem nem felel meg sajnos!

Kezdem úgy érezni mintha a használttelefonpiacra visszasüllyedtem volna ahol száz éves akkumlátorokkal adják el a telókat!


Nem tudom ha egy igen elfoglalt igazgató vesz egy ilyen okostelefont vagy valaki eltéved Budapesten és bekapcsolja a GPS-t akkor tudja használni a telót egy félórát aztán viszlát?!?!

Szóval ez nekem nevetséges nekem ilyen telefon nem kell


Jó lenne ha a gyártók gondolnának erre az akkumlátor időre is az egyik legfontosabb dolog egy telefonban!


Bár kérdéses a széria olcsósága szögéből mivel lehetséges, hogy a drágább telefonok többet birnak véleményem szerint

2014. dec. 26. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Kénytelen leszel megszokni, ha okostelefont akarsz. Vagy maradsz a jó öreg gombnyomós telefonoknál, párat még manapság is gyártanak, főleg Nokia és Samsung körökben, azok 1 hete is kibírnak, persze azokon nem is fogsz netezni, meg GPS-ezni. Egyébként, amikor még nem volt okostelefonom, és utánanéztem a dolgoknak, akkor engem is nagyon zavart ez a rövid üzemidő, de aztán idővel hozzászoktam.

Nézz mobilaréna teszteket, ha nem hiszel nekem, hogy nincs olyan okostelefon, ami másfél napnál tovább bírna, ha okostelefonként használod. Ha hozzá sem nyúlsz, akkor 4-5 napot kibír. A felsőkategóriás telefonokban nyilván jobb akku van, mint az alsókban, de azok erősebbek is, ezáltal jobban is merítik. A gyártók ezt lőtték be, hogy átlagosan 1 napot bírjanak 1 töltéssel. Sokan úgy csinálják, hogy vesznek még egy akkut, és viszik magukkal, hogyha útközben lemerül, akkor kicserélik és mehet tovább.

2014. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát sajnálom, hogy ez igy van és remélem változni fog!

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2014. dec. 26. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!