Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 1020 telefonál melyik...

Nokia 1020 telefonál melyik opcióban lehet bekapcsolni a készüléken lévő 3 gyors billentyű háttérvilágitását?

Figyelt kérdés
takarékos üzemmódot bekapcsoltam attól kezdve nem világitott,és azóta nem tudom világitásra birni.pedig már kikapcsoltam a takarékos üzemmódot ,és úgyse akar világitani...

2014. dec. 25. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alsó gombok világítása automatizálva van, tehát ha sötét van, világít, ha világos van, nem világít ... próbáld meg egy sötét szobában, hogy akkor világít-e
2014. dec. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez a lehető legsötétebb helyen se világit.tehát akkor szervizes probléma?
2014. dec. 25. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
1520-asom egy ideig nem világított, aztán csináltam egy HR-t, és jó lett. (HR= Hard Reset, beállítások - névjegy menüpontban találod, minden adat elvész, ha nem mented le)
2014. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
olyat találtam,h telefon alaphelyzetbe állitása.az egyenlő a HR? menteni pedig a felhőbe lehet?soha nem volt még okostelefonom és azt se igazán tudom h h müködik ez a biztonsági mentéses dolog...
2014. dec. 26. 11:42
 5/6 anonim ***** válasza:
menteni a felhőbeigen:) Beállítások/biztonsági mentés ott meg azt pipáld be ami kell neked. Ha megvolt a HR=alaphelyzetbe állítás, akkor ha belépsz a mostani MS fiókoddal, akkor leellenörzi a korábbi mentést, més megkérdezi, h azt töltse e be. És akkor kb ott leszel beállításokat tekintve mint most:)
2015. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
néztem és most csak az smsek mentése van bekapcsolva.igy az eddigi játékállásokat akkor nem mentette el?és ha most bekapcsolom ezek mentését is akkor csak megmaradnak az elért játék eredményeim is? nem szeretném ugyanis előlről kezdeni mindent..
2015. jan. 6. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!