Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne orvosolni?...

Hogyan lehetne orvosolni? (Sony Xperia M2)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Karácsonyra kaptam egy Sony Xperia M2 típusú telefont. Beüzemeltem, picit nézegettem, majd egyszer csak lefagyott. Újraindítás után egy el nem tűnő hibaüzenet fogadott, miszerint: "A(z) com.android.systemui folyamat leállt." Ez az üzenet az OK gomb megnyomása után újra és újra előugrik, ellehetetlenítve a készülék használatát.

Hogyan lehetne megoldani e problémát? A válaszokat előre is köszönöm!



#telefon #Xperia #Sony #com.android.systemui
2014. dec. 25. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
állítsd vissza a gyári beállításokat
2014. dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem bírok belépni a Beállításokba, mivel a hibaüzenet folyamatosan előjön.
2014. dec. 25. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
PC Companionnal telepítsd újra a rendszert.
2014. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mimi László válasza:
Nekem is ugyan ez a bajom... majdnem egy napja ez van és nem tudok mit kezdeni vele. ÉN rontottam el a telefont vagy valami gyári hiba? Sony Xperia E1
2015. máj. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mimi László válasza:
Meg nekem hol eltűnik a kép hol vissza jön. Bemmenni egy alkalmazásba nem tudok mert nem is érzékeli meg olyan gyorsan eltűnik kép és visszajön
2015. máj. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!