Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Google Nexus...

Samsung Galaxy Google Nexus I9250 Prime mobiltelefon miért lassult be és akadozik?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.


Van egy Samsung Galaxy Google Nexus I9250 Prime okos telefonom, amit tavaly augusztusban vásároltam újonnan. Egy év garancia volt rá. A tegnapi napon adathordozóként használtam (belső memória: 16 GB), egy játékot hoztam át egy számítógépről egy másikra. De csak rá másoltam, aztán a másik gépen vissza és töröltem a fájlt. De azóta egyszerűen teljesen belassult, akadozik, későn reagál mind a fizikai, mind a virtuális gombokra is.


Ez nagyon meglepett, ugyanis ezzel a telefonnal soha-semmilyen probléma még nem volt. Mindig csak dicsérni tudtam, hogy milyen jó eszköz, villámgyors stb.


Éppen ezért gondolom, hogy ez nem feltétlen a készülék hibája, hanem én rontottam el rajta valamit.


Azon is gondolkodtam még, hogy nem e azért történt, mert a számítógépen új operációs rendszer van (Windows 8), s tegnap először csatlakoztattam rá s bekavart valamit a windows!?


Elnézést, ha hülyeséget írtam valamelyik példámmal, de egy kicsit kezdek kétségbe esni.. előre is köszönöm a válaszokat.


2014. dec. 25. 11:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Ha esetleg még egy kis segítséget ér:


A telefonon 4.2.1 android rendszer fut. Nincs rootolva. Minden úgy van rajta a rendszer is gyári rajta, amikor vásároltam, megérkezett, aznap befrissített egyszer és többször nem.


Általam telepített alkalmazások:


- Blacklist

- Flashlight

- Facebook

- Messenger

- Fordító (Google)

- MX player (ritkán használom)

- ESET Mobile Security (ingyenes verzió, jelenleg prémiumba van 30 napig, próbaként)

- Skype

- All-In-One Toolbox

2014. dec. 25. 11:49
 2/3 A kérdező kommentje:
Senki nem tudja a választ? Esetleg valami tipp?
2014. dec. 25. 17:30
 3/3 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott, az internet hálózatot kellett ki, majd ismét be kapcsolni.
2014. dec. 27. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!