Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry Z30 BIS nélkül?

Blackberry Z30 BIS nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olvastam, hogy régen a BIS nélkül a BB készülékek gyakorlatilag nem értek semmit sem. De úgy tudom, hogy manapság (Q5-Q10-Z10-Z30) a modernebb készülékeknek már nem kell BIS és sima mobilhálózati nettel vagy wifivel elérhető minden, ami régen a BIS-sel volt csak lehetséges. Ma már tényleg csak a régi BB készülékekhez kell a BIS? Ezen múlik, hogy veszek-e BB Z30-at.

#Blackberry #BIS #BBZ30 #BB10.3 Blackberry vásárlás
2014. dec. 25. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Apámnak Z10-ese van, nincs BIS csomagja és minden remekül szuperál rajta.
2014. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Apukád régóta használja? Nem jöttek elő rajta problémák? Gondolok itt például aksira. Attól eléggé félek mert a jelenlegi telefont aksi miatt kell cserélnem. (Xperia S). Androidot nem akarok a WP-ből, 100 ezer fölött tetszenek a készülékek, úgyhogy kinéztem magamnak a Z30-at. Remélem nem ütközök bele majd problémákba a készülék használata közben.
2014. dec. 25. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!