Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A facebook alapertezlemett a...

A facebook alapertezlemett a telomon de ez egy regi verzio. Frissiteni meg nem engedi. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A telefonomon alapból megvolt a facebook alkalmazást és nem lehet frissíteni a play áruházba. a play áruházba ha megnyitom csak olyan lehetőséget ad hogy megnyitása és eltávolítás utána megpróbáltam letörölni az alkalmazást utána ha ujra le akartam tölteni azt írta hogy a korábbi verzió rajta van a mobilon... Még mindig a facebook legelső verziója van a telefonomon nem lehet képeket menteni és nagyon sok funkció nem érhető mèg el rajta...:( Mit csináljak?i

2014. dec. 25. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel gyárilag Rendszeralkalmazás, így törölni se tudod, csak ha Root-olod, szóval ki Root-olod, majd letörlöd a rendszeralkamazások közűl Pl.: Ezzel: [link] , aztán letöltöd rá az új facebookot.
2014. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Letoltottem az appot amit linkeltel de mikor kikellett jelolni a torolni valo appot a facebookot nem sorolta oda... Tehat nem rendszeralkalmazas. Nem ertem...:(
2014. dec. 25. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
play aruhazba nincs elálitva tegát gyári bneállitások van akkor ha kell frissiti de hasznald a böngészött szerintem de ahogy érzed android mid van am?
2014. dec. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
android 4.1
2014. dec. 29. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!