Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia m telóm felmelegsz...

Sony xperia m telóm felmelegszik egy picit és se kép se hang leáll nem is kikapcsol m1 kiveszem az akkut lehűtöm s már minden jó. (többi lent)?

Figyelt kérdés
azt tudni kell hogy lehet zárlatos az akku de nem tuti szal érdemes szervízbe vinnem vagy vegyek egy új akkut és ha esetleg zárlatos akkuval nyomom lehet baja a készülknek ?

2014. dec. 25. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne használd zárlatos akkuval! Az akkuval szervizbe semmit nem kezdenének, azt nem lehet megjavítani. Kuka. Vegyél újat.
2014. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Esprimo Mobile ***** válasza:
Ha akkura gyanakodsz vegyél bele uj aksit, de lehet töltésvezérlö hiba is. Volt egy Huawei y200-om, amikor egy bekapcsolt aktiv hangszórót akartam rádugni villant egy erös fehéret az állapotelzö led és ujra indult a telo . Inentöl kezdve nekem is ezt a hibát produkálta , nyilván áramot kapott a hangszórótól és kivágott benne valamit. Csináltam rajta factory resetet de nem segitett. Költeni nemakartak ien vacakra igy nem derült ki a konkrét baja. Vettem helyette egy huawei y330-at.
2015. jan. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!